Evde patso tarifi sosisli sandviç nasıl yapılır. Patates +sosis = Patso. Patates için birçoğumuzun damak zevkine hitap eder dersek yanıltmış olmayız. Aynı zamanda sabah kahvaltıda başköşede hatta öğlen atıştırmalıklarımız arasında ve  akşam yemekleri için tencerelerin vazgeçilmeyen misafiri. Çünkü tüm bu lezzetler içerisinde hızlı atıştırmalıklar için fastfood patso leziz ve hızlı bir seçim. Ondan sonra gelelim bildiğimiz patates ekmek tarifine. Patatesin belki de en güzel hali  patso tarifi. Patates + sosis. Yanına turşu ekleyerek çok daha fazla nefis bir tarif oluşturabilirsiniz. 

Patso Anında Doygunluk Hissi Veriyor

Evet. Fastfood dünyasının en önemli özelliği patsoda yerini bulur. Ayrıca bir çok yerde satılması ve kolay hazırlanması ile dışarda yemek çok daha lezzetli hale gelir. Ama bazen dışarıda aranılan tadı bulabiliyoruz. Ancak bir kaç kez deneme ile kendi tarifimizi oluşturmak daha lezzetli. Zamanla kendinize özel tarifinizle damak zevkinize vazgeçilmeyecek bir tat sunarsınız. Bu arada patso için ucuz ve doyurucu bir lezzet der ve Üsküdar patsocularına da unutmadan değinebiliriz.

Evde Sosisli Patso Tarifi Püf Noktaları

Patatesi kızartırken haşlanmaması konusunda dikkatli olmalısınız. Ayrıca kızaran patatesleri ekmek arasına koymadan önce biraz bekletmeniz iyi olur. Zira mayonez ve ketçap sıkılan patates püresi yemek istemeyiz. Patatesi haşladıktan sonra baharatlarınızın ve ek tatların bir kıymeti kalmaz.
 
Peki evde sosisli patso sandviç  tarifi nasıl yapılır? Kolay ve sonuçları leziz bu tarif için hazırlık, süre, kalori ve tüm detaylar sizlerle. Dilerseniz evde sucuklu hatta tavuklu olarak ta farklı lezzetler ile deneyebilirsiniz.
 
1 milyon kişinin takip ettiği Youtube kanalımızda videolu tarifleri bulabilirsiniz. Orjinal evde patso tarifi nasıl yapılır? Youtube kanalımızda izleyebilirsiniz. Patates + sosis sonuç leziz. Daha fazla fastfood tarifi için tıklayın.