Sandık İçi Doğal Lezzetler, 2014 yılında ilk başta Hatay Sandık İçi olarak İnstagram, Facebook, Blog sayfası olarak sosyal platformda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Amacımız tamamen geleneksel, doğal yöntemler ile ürünlerimizi kendimiz üretmek ,yaptığımız yemek tariflerini; tıpkı annelerimizin, anneannelerimizin yaptığı, onlardan görüp öğrendiğimiz şekilde yapmaya çalışmak, bizden sonra geleceklere bildiklerimizi aktarmaktı. Bu amaçla çıktığımız yolda, yaptıklarımızın sizler tarafından beğenilmesi, sizlerden aldığımız güzel, olumlu geri dönüşler, bizi ileriye yönelik  çok çok daha güzel şeyler yapmaya, daha özverili olmamıza neden oldu.

Yaşam hızının artması,hazır yiyecek,gıda tüketimini de arttırmıştır. Sandık İçi Doğal Lezzetler olarak amacımız çok fazla zaman kaybı yaşatmadan evde nasıl güzel ve doğal yemekler yapılabileceğini, videolu tarifler ile aşama aşama ayrıntılı bir biçimde anlatmak, mutfağa girmeyen,yemek yapmayı bilmeyenleri bile mutfağa sokup yemek yaptırtmaktır.

Daha çok kitleye ulaşmak için kurduğumuz bu site, sizlerle, sizlerin görüş ve önerileri  ve göndereceğiniz tarifler ile çok daha güzelleşeceğine inanıyoruz.